Technikus (bioreaktor)

Enviar uma candidatura

Escritório em HU - Budapest

Área : Termelés
Contrato : Munkakör
Disponibilidade : 30/03/2021

Job description

Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentős piaci részesedéssel az összes kontinensen...

Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltú, a Ceva csoport legjelentősebb, budapesti biológiai telephelye. Új munkatársakat keresünk, folyamatos bővülés miatt, hogy csatlakozzonak jó nevű, elismert és felkészült, ugyanakkor fiatalos csapatunkhoz

Technikus (bioreaktor) munkakörbe

Feladatok:

Antigén feldolgozás: vírus inaktiválás, szűrés, tangenciális mikro- és ultraszűrés
Eszköz- és anyagnyilvántartás vezetése, felhasználások, munkaórák könyvelése, anyagrendelés
Egyszerűbb, gyártáshoz kapcsolódó vizsgálatok, analitikai mérések elvégzése (sejtszámlálás, pH mérés,
mikroszkópos vizsgálat)
Takarítás és területfertőtlenítés
Az elvégzett műveletek papíron és elektronikus formában történő dokumentálása
GMP dokumentáció vezetése

Elvárások:

Minimum középfokú releváns végzettség (pl. vegyész-, állat-egészségügyi, biológus, mikrobiológus-,
élelmiszeripari - vagy a technikusi szintnek megfelelő humán egészségügyi szakközépiskola)
Számítógép felhasználói szintű ismerete
Alkalmasság gépek kezelésére
Fegyelmezettség, pontosság, szabálykövető magatartás
Analitikus gondolkodás
Monotonitástűrés

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlődő állategészségügyi vállalatának
Lehetőség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:
- cafeteria
- étkezési hozzájárulás - meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat
- sportolási lehetőség
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetőség, cégünk parkolóiban
Multinacionális hátté

Voltar ao topo