Marek technikus

Enviar uma candidatura

Escritório em HU - Budapest

Área : Termelés
Contrato : Munkakör
Disponibilidade : 15/04/2019

Job description

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelõ Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk

MAREK TECHNIKUS

munkakörbe

Az osztályon végzett munka nagyon sokrétû és lefedi a vakcina gyártás technológiáját az elejétõl a végtermékig, ezzel egyedülálló a cégnél. A közelmúltban vettük birtokba a teljesen új 1800 m2-es termelõ területünket, mely gyártó kapacitásunk akár tízszeresét is kiszolgálhatja. Ezzel összhangban az osztály létszámát is dinamikusan bõvítjük. Ennek a bõvülésnek a következõ szakaszában egy új egységet indítunk el melybe keressük leendõ kollégáinkat.

FELADATOK:

Munkavégzés általános vírus vakcina termelési folyamatokban (tojásos és szöveti) aszeptikus munkaterületen
Munkavégzés folyékony nitrogénnel
A termeléshez szükséges eszközök elõkészítése
Mûszaki berendezések szakszerû kezelése
A termeléshez kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása
A termelési folyamatok GMP elõírásoknak megfelelõ végrehajtása

ELVÁRÁSOK:

Biológiai-, élelmiszeripari, környezetvédelmi vagy vegyésztechnikusi szakirányú legalább középfokú végzettség
Precíz, megbízható munkavégzés
Változó és alkalmanként hétvégi munkarend vállalása
Nagy teherbíró képesség

ELÕNY:

Tapasztalat aszeptikus munkavégzésben (gyógyszeripari/laboratóriumi)
Ipari termelési tapasztalat
Lean tapasztalat, alapelvek ismerete
GMP szabályok, eljárások ismerete
Tapasztalat szöveti munkavégzésben

Voltar ao topo