Karbantartó technikus

Enviar uma candidatura

Escritório em HU - Budapest

Área : Támogatás
Contrato : Munkakör
Disponibilidade : 30/03/2021

Job description

Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentős piaci részesedéssel az összes kontinensen.

Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltú, a Ceva csoport legjelentősebb, budapesti biológiai telephelye. Új munkatársakat keresünk, folyamatos bővülés miatt, hogy csatlakozzanak jó nev?, elismert és felkészült, ugyanakkor fiatalos csapatunkhoz.

Karbantartó technikus munkakörbe

Feladatok:

Gyógyszeripari berendezések (tartályok, fermentorok, autoklávok, töltőgépek stb.), valamint különböző ellátó rendszerek (víz-, gőz- és s?rített levegő hálózatok, f?tési-, h?tési- és légtechnikai rendszerek, stb.) gépészeti rendszereinek eseti javítása és tervezett megelőző karbantartása
A felmerülő hibák szakszer? elhárítása, az intézkedések végrehajtása a karbantartási program és egyéb igények szerint
Külsős partnerekkel való kapcsolattartás (ajánlatkérés, m?szaki felügyelet, stb.)
Dokumentáció kezelése, az elvégzett munkák, intézkedések dokumentálása

Elvárások:

M?szaki középfokú végzettség (épületgépész technikus, gépésztechnikus, gépész karbantartó, gépipari technikus, géplakatos, stb.)
Üzemi karbantartási területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
M?szaki alkat, következetes, biztonságra törekvő tudatos munkavégzés, problémamegoldó hozzáállás
M?szaki dokumentáció alapján hibakeresés és javítás, precíz és felelősségteljes munkavégzés önállóan és csapatban is
Felhasználói szint? számítógépes ismeretek

Előnyök:

Vegyipari üzemi karbantartói tapasztalat előny
Megelőző karbantartási rendszer (TPM) ismerete
Érvényes hegesztői minősítés

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlődő állategészségügyi vállalatának
Lehetőség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:
cafeteria
étkezési hozzájárulás ? meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat
sportolási lehetőség
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetőség, cégünk parkolóiban
Multinacionális háttér

Voltar ao topo