Bérelszámoló/ TB ügyintézõ

Enviar uma candidatura

Escritório em HU - Budapest

Área : Támogatás
Contrato : Munkakör
Disponibilidade : 15/04/2019

Job description

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelõ Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk

munkakörbe.

FELADATOK:

Bérelszámolási és társadalombiztosítási feladatok ellátása
Hóközi és hóvégi bérszámfejtés elkészítése
Adóbevallások elkészítése és benyújtása, illetve az adóbevallások pontosságának biztosítása
A béren kívüli juttatásokra vonatkozó nyilvántartások vezetése, ezekkel kapcsolatos adatszolgáltatások, jelentések elkészítése
Ki- és belépéssel kapcsolatos feladatok elvégzésében való aktív közremûködés
Bérfeladás készítése könyvelés részére, bérszámfejtés és könyvelés egyeztetése, egyeztetések megfelelõ dokumentációja
A területre vonatkozó vezetõi jelentések készítése
Munkáltatói igazolások, adóigazolások kiadása
Jogszabályváltozások követése, egyeztetése a munkatársakkal, valamint a partnerekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK:

TB kifizetõ helyen szerzett szakmai tapasztalat
TB ügyintézõ/bérelszámoló végzettség
Nexon bér program ismerete
Kiváló kommunikációs készség
Dinamikus, ambiciózus, határozott személyiség
Naprakész jogszabályi, valamint Microsoft Office (Word, Excel) ismeretek
Önálló gondolkodás, kezdeményezõkészség
Termelõ vállalatnál szerzett tapasztalat elõnyt jelent

Voltar ao topo