Automatizálási mérnök

Enviar uma candidatura

Escritório em HU - Budapest

Área : Támogatás
Contrato : Munkakör
Disponibilidade : 25/03/2021

Job description

Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen.

Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltú, a Ceva csoport legjelentõsebb, budapesti biológiai telephelye. Új munkatársakat keresünk, folyamatos bõvülés miatt, hogy csatlakozzanak jó nevű, elismert és felkészült, ugyanakkor fiatalos csapatunkhoz automatizálási területre, folyamatirányítási rendszerek üzemeltetésében jártas

Feladatok:

Folyamatirányító rendszerek (SCADA, HMI, PLC, DCS) üzemeltetése, az egyes rendszerek (termelõgépek, épületgépészeti berendezések, környezet monitorozó rendszerek) hibáinak elhárítása, a rendszerek helyreállítása;
A felügyeleti rendszerekkel kapcsolatos üzemeltetési, mentési, archiválási feladatok, jogosultság és felhasználó kezelés.
Részvétel a beszerzésekhez és beruházásokhoz kapcsolódó feladatokban (beszállító- és rendszer kiválasztás szakmai elõkészítés);
Közreműködés a folyamatirányítási rendszerekkel kapcsolatos igények felmérésében; azok beüzemelésének támogatása
Szakmai illetékességébe tartozó területeken PM (preventive maintenance ? megelõzõ karbantartási) program tervezése, szervezése, irányítása
Villamos karbantartók szakmai vezetése, képzése, értékelése
Figyelemmel kíséri az automatika rendszerek állapotát, megbízhatóságuk növelése érdekében javaslatokat tesz javításokra, fejlesztésekre.
Kapcsolatot tart vállalkozókkal a javítások elvégzése érdekében, igazolja a teljesítést.
Elemzi a javítási folyamatokat, meghatározza a területéhez tartózó tartalék alkatrész igényt és támogatja azok beszerzését.

Elvárások:

Villamosmérnök v. automatizálási mérnöki végzettség (BSc, v. MSc);
Automatizált gyártási területen szerzett szakmai tapasztalat; vezérlési- és felügyeleti rendszerek ismerete; PLC -s gyakorlati tapasztalat(Siemens, Allen-Bradley);
Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban);

Elõny:

Épületautomatizálási ismeretek;
Robotos üzemeltetési, ill. programozási tapasztalat
Gyógyszeripari tapasztalat (tisztatér, aszeptikus műveletek), GMP ismerete

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalatának
Lehetõség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedõ béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:
cafeteria
étkezési hozzájárulás ? meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat
sportolási lehetõség
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetõség, cégünk parkolóiban
Multinacionális háttér

Voltar ao topo